Турнір: Каштан 2017. Дуплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
30.09.2017
Час початку
10:00:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
150
Повна кількість команд
60
Сила турніру
9.9453
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
15 КУСЕНЬ Світлана 21,1338 KORANDA Kristy   КУСЕНЬ Світлана  
42 СТУПАК Микола 6,8374 КУРОВСЬКИЙ Володимир   СТУПАК Микола  
5-8 КОЛОДІЙ Олена 37,2949 КІПРИЧ Світлана   КОЛОДІЙ Олена  
14 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій 22,3770 ЛОЙКО Валентин   ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
2 МАШАРОВСЬКА Юлія 49,7266 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія  
37 ДОРОШУК Андрій 8,3914 КАЗАНЦЕВА Тетяна   ДОРОШУК Андрій  
11 ЛИХОВИДОВ Євгеній 26,1064 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
16 МОСТОВА Марія 19,8906 МОСТОВА Марія   MATHON Thibaut  
56 ПОПОВА Альона 2,4863 ПОПРУЖНА Тетяна   ПОПОВА Альона  
23 КОВАЛЬ Олександр 15,5396 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій   КОВАЛЬ Олександр  
43 ПІХ Олег 6,5266 ПОПАДЮК Віталій   ПІХ Олег  
5-8 PRESUTTI Mario 37,2949 ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор   PRESUTTI Mario  
18 ВОЛОШКО Андрiй 18,6475 ЗОСИМЕНКО Анна   ВОЛОШКО Андрiй  
21 Оля Маляренко - Лучший капитан! 16,7827 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген  
49 ГАНУСИЧ Андрій 4,6619 АКСЬОМ Богдан   ГАНУСИЧ Андрій  
26 ОСОКІН Олександр 13,6748 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ОСОКІН Олександр  
33 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло 9,6345 ЛЬВОВ Олександр   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
54 ТОДАВЧИЧ Мария 3,1079 ШТЕФАНЬО Оксана   ТОДАВЧИЧ Мария  
58 ФІЛАТОВ Олександр 1,8647 НОВИЦЬКА Наталія   ФІЛАТОВ Олександр  
22 ТАРКАНІЙ Михайло 16,1611 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь  
32 СТУПАР Любомир 9,9453 СТРУК Іван   СТУПАР Любомир  
55 КРИВИЙ Петро 2,7971 BALČIAUSKIS Ričardas   КРИВИЙ Петро  
28 ДУДЮК Микола 12,4316 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ДУДЮК Микола  
13 ПАЛАМАРЧУК Павло 23,6201 КОВАЛЬЧУК Тетяна   ПАЛАМАРЧУК Павло  
45 КАМЕНЄВ Андрій 5,9050 ГРІНЬКО Юрій   КАМЕНЄВ Андрій  
44 ГРОЗА Емілія 6,2158 SROGONCIK Jano   ГРОЗА Емілія  
59 ЯНІКОВА Тетяна 1,5540 СКРЯБІНА Наталія   ЯНІКОВА Тетяна  
9 БУГАЙ Дмитро 28,5928 КУЗЬМА Олександра   БУГАЙ Дмитро  
10 ГОЙС Петро 27,3496 GAZDIK Jan   ГОЙС Петро  
41 ШЕВЧЕНКО Олександра 7,1482 ШЕВЧЕНКО Олександра   СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
17 ПАЛАМАРЧУК Іван 19,2690 КУСЕНЬ Данило   ПАЛАМАРЧУК Іван  
52 СЛИВКА Василь 3,7295 АРТИШ Степан   СЛИВКА Василь  
1 СЛІЖ Валентина 59,6719 SLIZ Jedrzej   СЛІЖ Валентина  
53 БРАГІН Леонід 3,4187 КОНЮШЕНКО Юлiя   БРАГІН Леонід  
12 РОСЛОВ Олександр 24,8633 ТРУШ Олександр   РОСЛОВ Олександр  
60 КУСЕНЬ Ростислав 1,2432 КУСЕНЬ Ростислав   КУСЕНЬ Ярина  
24 ФУЦУР Стас 14,9180 ФУЦУР Володимир   ФУЦУР Стас  
25 НУРО Давід 14,2964 PALLA Arvi   НУРО Давід