Турнір: Сакура 2018. Триплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
06.05.2018
Час початку
09:00:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2018 09:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
12.5573
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
9-16 БРАГІН Леонід 54,1534 KANKARA Mato   БРАГІН Леонід   DZURIK Michal  
50 LARSEN Anne-Grethe 8,2407 LARSEN Anne-Grethe   HOJGAARD Erling   HOJGAARD Winnie Yllebjerg  
33 ТРУШ Олександр 18,2473 ТРУШ Олександр   РОСЛОВ Олександр   СКРИПАК Григорій  
9-16 ВОЛОШКО Андрiй 54,1534 PRESUTTI Mario   БУГАЙ Дмитро   ВОЛОШКО Андрiй  
21 АКСЬОМ Богдан 31,7857 АКСЬОМ Богдан   КРАВЧУК Юрій   КЛІМОВ Олександр  
52 МИРОШНІЧЕНКО Олександр 7,0635 НАКОРНЄЄВА Дарія   МИРОШНІЧЕНКО Олександр   МИРОШНІЧЕНКО Анна  
1 ОСОКІН Євген 113,0158 ЗАЛОМАЙКІН Олександр   ОСОКІН Євген   МАЛЯРЕНКО Ольга  
30 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 21,1905 ШЕВЧЕНКО Олександра   ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   БОНКАЛО Юлія  
28 КОВАЛЬ Олександр 23,5449 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав   ГРИБАЧОВ Павло   КОВАЛЬ Олександр  
4 SLIZ Jedrzej 75,3438 SLIZ Jedrzej   KORNILOWICZ Tomasz   ZANIEWSKI Michal  
24 ГОЙС Петро 28,2539 DENEKAMP Joop   EKHOLM Johnny   ГОЙС Петро  
32 ПАЛАМАРЧУК Павло 18,8360 ПАЛАМАРЧУК Павло   КОВАЛЬЧУК Тетяна   ВЕРЕЖАК Іван Михайлович  
9-16 СЛІЖ Валентина 54,1534 СЛІЖ Валентина   КОЛОДІЙ Олена   ЗОСИМЕНКО Анна  
5-8 CHMIEL Marcin 70,6348 CHMIEL Marcin   CHMIEL Daria   TEUFEL Rafal  
3 МАЛАХОВ Руслан 84,7618 ASSRAR Marouane   БЕЗРОДНА Ганна   МАЛАХОВ Руслан  
25 КАМЕНЄВ Андрій 27,0767 КАМЕНЄВ Андрій   СЄРІКОВ Сергій   ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна  
45 КУСЕНЬ Світлана 11,1839 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Ярина  
49 КУСЕНЬ Ростислав 8,8294 ЛЬВОВ Олександр   КУСЕНЬ Ростислав   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
35 ПОПРУЖНА Тетяна 17,0701 ПОПРУЖНА Тетяна   KURHAJEC Riso   BERES Juraj Dusan  
29 ГРОЗА Емілія 22,3677 ГРОЗА Емілія   MIGROVA Danka   SVECOVA Sona  
19 BUDRIKAS Linas 34,1402 BUDRIKAS Linas   MIGLANE Ginta   MIGLANE Laura  
41 SALAGA Palo 13,5383 SALAGA Palo   SALAGA Dorusinec   PETROVIC Jan  
18 ДОРОШУК Андрій 35,3174 ДОРОШУК Андрій   НОВИЦЬКА Наталія   SROGONCIK Jano  
22 SZABO Jozsef 30,6084 SZABO Jozsef   NIELSEN Rosa Marie   KOKHOLM Jens Kristian  
34 SOBOLIC Milan 17,6587 SOBOLIC Milan   SOBOLIC Michal   KLUCARIK Karol  
43 АНДРЕЕВСКИ Андрей 12,3611 АНДРЕЕВСКИ Андрей   БАЛТАДЖИЯН Вилхелм   ДИМОЛАРЕВ Николай  
37 ПАЛАМАРЧУК Іван 15,8928 ПАЛАМАРЧУК Іван   ПОПАДЮК Василь   ІВАСЬКЕВИЧ Юрій  
9-16 КУЗЬМА Олександра 54,1534 КУЗЬМА Олександра   GAZDIK Jan   SEVCEK Martin  
2 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій 94,1798 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій   CHHAIBI Brahim   MARTYNOW Artur  
42 ПІХ Олег 12,9497 ПІХ Олег   ШТЕФАНЬО Оксана   СТОЙКО Володимир  
51 ЯНІКОВА Тетяна 7,6521 ЯНІКОВА Тетяна   ЧОРІ Євгенія   СКРЯБІНА Наталія  
53 KORANDA Kristy 6,4749 KORANDA Kristy   КУЗЬМИН Любов   ЗАГОЛА Наталія  
48 FETHERSTONEHAUGH Mette 9,4180 FETHERSTONEHAUGH Mette   GREGERSEN Grethe Thomasen   MOLLER Tage Helmer  
44 JAKOBSEN Lilly 11,7725 JAKOBSEN Lilly   HARLY Jette Birgit   TINGGARD Hans  
39 MOGENSEN Gunnar 14,7156 MOGENSEN Gunnar   MOGENSEN Kirsten   BERTHELSEN Birgit Irene  
9-16 NIELSEN Jimmi Frans 54,1534 NIELSEN Jimmi Frans   NIELSEN Lene   SORENSEN Annie Marie  
5-8 SZULC Karol 70,6348 SZULC Karol   SZULC Jacek   BUGAJ Lukasz  
38 KLIR Tomas 15,3042 KLIR Tomas   BRAZDA Vladimir   ZIKMUNDA Matej  
5-8 JANKAUSKAS Aridanas 54,1534 JANKAUSKAS Aridanas   ALENSKAS Taudvidas   STONYS Mindaugas  
47 ГАНУСИЧ Андрій 10,0066 ГАНУСИЧ Андрій   АНТАЛОВСЬКИЙ Михайло   БАБІЯК Роман  
23 BIEL Boguslaw 29,4312 BIEL Boguslaw   КУЗНЕЦОВА Людмила   ПАНОВА Светлана  
54 MAN Mihaj 5,8862 MAN Mihaj   MAN Florian   MAN Marian  
40 ТАРКАНІЙ Михайло 14,1270 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
27 BAYARSAIKHAN Altangerel 24,7222 BAYARSAIKHAN Altangerel   ФУЦУР Володимир   ЗАПАСНИЙ Гравець  
9-16 PELLIZARRI Xavier 54,1534 КОСОЛАПОВ Олег   ДЕНИСЕНКО Сергій   PELLIZARRI Xavier  
20 АКСЬОМ Василь 32,9629 АГОСТА Євген   ЛИХОВИДОВ Євгеній   АКСЬОМ Василь  
9-16 ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор 54,1534 SURIN Igor   ДУДЮК Микола   ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор  
17 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 36,4947 SOBOLIC Marek   КУРЛОВИЧ Михайло   СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
46 МИКУЛЬЦЯ Даниела 10,5952 МИКУЛЬЦЯ Даниела   КУРОВСЬКИЙ Володимир   ЗАБОЖЧУК Тетяна  
31 ФІНЬКО Вероніка 20,0132 ФІНЬКО Вероніка   ФІНЬКО Максим   MEISTERHANS Romain  
36 EGGERS-LARSEN Jette 16,4815 EGGERS-LARSEN Jette   FAXHOLM Kenneth   FAXHOLM Tine  
5-8 KARA Jan 70,6348 KARA Jan   PREUSS Michal   SEBEK Viktor  
9-16 PETERSONE Aida 54,1534 PETERSONE Aida   MARTINSONE Eva   FILOVA Marcela  
26 BAKYTA Michal 25,8994 BAKYTA Michal   BAKYTA Radovan   PITONAK Martin