Турнір: Сакура 2018. Дуплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
05.05.2018
Час початку
10:00:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2018 10:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
11.6245
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
9-16 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 67,5674 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ЗОСИМЕНКО Анна  
57-64 МИРОШНІЧЕНКО Олександр 21,2511 МИРОШНІЧЕНКО Олександр   МИРОШНІЧЕНКО Анна  
53-56 ГАНУСИЧ Андрій 23,4306 ГАНУСИЧ Андрій   РОСЛОВ Олександр  
27-32 МАШАРОВСЬКА Юлія 40,3225 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія  
83 ШТЕФАНЬО Оксана 12,2602 ШТЕФАНЬО Оксана   KUBICKI Tomasz  
27-32 PETERSONE Aida 40,3225 MARTINSONE Eva   PETERSONE Aida  
69-72 ALENSKAS Taudvidas 16,0745 ALENSKAS Taudvidas   STONYS Mindaugas  
53-56 КОЛОДІЙ Олена 23,4306 КОЛОДІЙ Олена   ЗАЛОМАЙКІН Олександр  
5-8 СЛІЖ Валентина 82,8246 SLIZ Jedrzej   СЛІЖ Валентина  
27-32 DENEKAMP Joop 40,3225 DENEKAMP Joop   НАКОРНЄЄВА Дарія  
21-26 ВОЛОШКО Андрiй 46,8613 CHHAIBI Brahim   ВОЛОШКО Андрiй  
82 БАЛТАДЖИЯН Вилхелм 12,5327 БАЛТАДЖИЯН Вилхелм   ДИМОЛАРЕВ Николай  
3 МАЛАХОВ Руслан 95,9022 МАЛАХОВ Руслан   ASSRAR Marouane  
57-64 ДОРОШУК Андрій 21,2511 ДОРОШУК Андрій   НОВИЦЬКА Наталія  
9-16 КУРОВСЬКИЙ Володимир 67,5674 КУРОВСЬКИЙ Володимир   SZABO Jozsef  
34 ШЕВЧЕНКО Олександра 33,7837 ШЕВЧЕНКО Олександра   KANKARA Mato  
51-52 КОВАЛЬ Олександр 24,5204 AZDI Badr   КОВАЛЬ Олександр  
9-16 ДЕНИСЕНКО Сергій 67,5674 ДЕНИСЕНКО Сергій   DZURIK Michal  
21-26 MIGLANE Ginta 46,8613 MIGLANE Laura   MIGLANE Ginta  
65 БРАГІН Леонід 17,1643 КОНЮШЕНКО Юлiя   БРАГІН Леонід  
5-8 BUDRIKAS Linas 82,8246 BUDRIKAS Linas   JANKAUSKAS Aridanas  
1 PRESUTTI Mario 122,0573 ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор   PRESUTTI Mario  
27-32 ДУДЮК Микола 40,3225 ДУДЮК Микола   ПАЛАМАРЧУК Павло  
73-80 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло 14,9847 ЛЬВОВ Олександр   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
27-32 КАМЕНЄВ Андрій 40,3225 КАМЕНЄВ Андрій   СЄРІКОВ Сергій  
21-26 ПАЛАМАРЧУК Іван 46,8613 ПАЛАМАРЧУК Іван   СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
41-48 КУСЕНЬ Світлана 29,9694 KORANDA Kristy   КУСЕНЬ Світлана  
18 КУСЕНЬ Ростислав 50,1307 КУСЕНЬ Ростислав   КУРЛОВИЧ Михайло  
19-20 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна 49,0409 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   SURIN Igor  
41-48 PELLIZARRI Xavier 29,9694 PELLIZARRI Xavier   ПЕЛЛІЗАРІ Любов  
53-56 BRAZDA Vladimir 23,4306 BRAZDA Vladimir   KLIR Tomas  
5-8 SEBEK Viktor 82,8246 SEBEK Viktor   PREUSS Michal  
27-32 KARA Jan 40,3225 ZIKMUNDA Matej   KARA Jan  
57-64 PITONAK Martin 21,2511 PITONAK Martin   BAKYTA Radovan  
41-48 АНДРЕЕВСКИ Андрей 29,9694 АНДРЕЕВСКИ Андрей   FILOVA Marcela  
73-80 DZURUS Ladislav 14,9847 DZURUS Ladislav   DZURUSOVA Julia  
57-64 KLOCANKA Jaroslav 21,2511 KLOCANKA Jaroslav   SPEVAK Vladimir  
57-64 TRCKA Radomir 21,2511 TRCKA Radomir   TRCKOVA Dagmar  
57-64 VAJDA Gejza 21,2511 VAJDA Gejza   VAJDOVA Maria  
27-32 АГОСТА Євген 40,3225 АГОСТА Євген   БОНКАЛО Юлія  
35-36 SOBOLIC Michal 33,2388 SOBOLIC Michal   BAKYTA Michal  
41-48 ТРУШ Олександр 29,9694 СКРИПАК Григорій   ТРУШ Олександр  
9-16 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій 67,5674 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій   КУЗЬМА Олександра  
69-72 ЧОРІ Євгенія 16,0745 ЧОРІ Євгенія   АКСЬОМ Богдан  
57-64 FETHERSTONEHAUGH Mette 21,2511 FETHERSTONEHAUGH Mette   GREGERSEN Grethe Thomasen  
85 JAKOBSEN Lilly 11,7153 JAKOBSEN Lilly   HARLY Jette Birgit  
73-80 TINGGARD Hans 14,9847 TINGGARD Hans   MOLLER Tage Helmer  
73-80 КУЧЕРЯ Михайло 14,9847 КУЧЕРЯ Михайло   САВКА Роман  
37-40 MOGENSEN Gunnar 32,1490 MOGENSEN Gunnar   MOGENSEN Kirsten  
41-48 BERTHELSEN Birgit Irene 29,9694 BERTHELSEN Birgit Irene   EGGERS-LARSEN Jette  
73-80 FAXHOLM Kenneth 14,9847 FAXHOLM Kenneth   FAXHOLM Tine  
37-40 NIELSEN Jimmi Frans 32,1490 NIELSEN Jimmi Frans   NIELSEN Lene  
53-56 SORENSEN Annie Marie 23,4306 SORENSEN Annie Marie   LARSEN Anne-Grethe  
67-68 HOJGAARD Erling 16,6194 HOJGAARD Erling   HOJGAARD Winnie Yllebjerg  
69-72 NIELSEN Rosa Marie 16,0745 NIELSEN Rosa Marie   KOKHOLM Jens Kristian  
9-16 SZULC Karol 67,5674 SZULC Karol   BUGAJ Lukasz  
84 ТОДАВЧИЧ Василь 11,9878 ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
5-8 КОСОЛАПОВ Олег 82,8246 ГРИБАЧОВ Павло   КОСОЛАПОВ Олег  
37-40 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав 32,1490 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав   БЕЗРОДНА Ганна  
19-20 ZANIEWSKI Michal 49,0409 KORNILOWICZ Tomasz   ZANIEWSKI Michal  
73-80 ЯКИМЕНКО Артем 14,9847 ЯКИМЕНКО Артем   ЯКИМЕНКО Дарья  
9-16 ЛИХОВИДОВ Євгеній 67,5674 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
81 ГРОЗА Емілія 12,8051 SROGONCIK Jano   ГРОЗА Емілія  
69-72 BAYARSAIKHAN Altangerel 16,0745 BAYARSAIKHAN Altangerel   КОВАЛЬЧУК Тетяна  
50 ПОПРУЖНА Тетяна 25,0653 ПОПРУЖНА Тетяна   SEVCEK Martin  
66 ФІНЬКО Вероніка 16,8919 ФІНЬКО Вероніка   ФІНЬКО Максим  
73-80 PETROVIC Jan 14,9847 PETROVIC Jan   КЛІМОВ Олександр  
57-64 MIGROVA Danka 21,2511 MIGROVA Danka   SVECOVA Sona  
51-52 SALAGA Palo 24,5204 SALAGA Palo   SALAGA Dorusinec  
49 MARTYNOW Artur 25,6102 MARTYNOW Artur   CHMIEL Marcin  
9-16 TEUFEL Rafal 67,5674 TEUFEL Rafal   CHMIEL Daria  
9-16 BIEL Boguslaw 67,5674 BIEL Boguslaw   SZULC Jacek  
41-48 SANDRA Halina 29,9694 SANDRA Halina   MAN Mihaj  
35-36 ПАНОВА Светлана 33,2388 ПАНОВА Светлана   КУЗНЕЦОВА Людмила  
73-80 MAN Florian 14,9847 MAN Florian   MAN Marian  
2 БУГАЙ Дмитро 104,6206 БУГАЙ Дмитро   SOBOLIC Marek  
41-48 ТАРКАНІЙ Михайло 29,9694 ТАРКАНІЙ Михайло   КРАВЧУК Юрій  
27-32 ПІХ Олег 40,3225 ПІХ Олег   СТОЙКО Володимир  
4 Оля Маляренко - Лучший капитан! 87,1838 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген  
37-40 КУСЕНЬ Данило 32,1490 КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Ярина  
33 ГОЙС Петро 34,3286 GAZDIK Jan   ГОЙС Петро  
41-48 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій 29,9694 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій   ПОПАДЮК Василь  
67-68 САВИЦЬКИЙ Марко 16,6194 САВИЦЬКИЙ Марко   ГРОМ Марія  
17 SOBOLIC Milan 51,2205 SOBOLIC Milan   KLUCARIK Karol  
21-26 KURHAJEC Riso 46,8613 KURHAJEC Riso   BERES Juraj Dusan