Турнір: Каштан 2019. Триплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
06.10.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
06.10.2019 09:30
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
33.2383
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
3 DZURIK Michal 116,3342 DZURIK Michal   RAKONCZA Roman   KLUCIKOVA Danka  
5-8 KANKARA Mato 91,4054 KANKARA Mato   BRAZDA Vladimir   KUTY Tomas  
24 БУГАЙ Дмитро 16,6192 БУГАЙ Дмитро   КОСОЛАПОВ Олег   СЕХІН Ігор  
18 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 29,0835 НЕСМЯНОВИЧ Владислав   НЕСМЯНОВИЧ Матвей   НЕСМЯНОВИЧ Тетяна  
5-8 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 91,4054 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   ЗОСИМЕНКО Анна   КОЛОДІЙ Олена  
12 ВОЛКОВА Єлізавета 49,8575 ВОЛКОВА Єлізавета   ФЕДОРІШИНА Людмила   КІПРИЧ Світлана  
17 ZYBERT Grzegorz 31,1609 ZYBERT Grzegorz   STAWICKI Marriusz   CHOJNACKI Sławomir  
5-8 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій 91,4054 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій   РОСЛОВ Олександр   БРОДІ Катерина  
16 КАМЕНЄВ Андрій 33,2383 КАМЕНЄВ Андрій   БЕЗРОДНА Ганна   МАШАРОВСЬКА Юлія  
13 ЛИХОВИДОВ Євгеній 45,7027 ЛИХОВИДОВ Євгеній   ГІЛЛАДЕ Петер   АКСЬОМ Василь  
22 ЩИРОВ Вячеслав 20,7740 ЩИРОВ Вячеслав   ЧИКАЛО Тамара   СЄРІКОВ Сергій  
11 PRESUTTI Mario 54,0123 PRESUTTI Mario   ТАРКАНІЙ Михайло   ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор  
25 КУРЛОВИЧ Михайло 14,5418 КУРЛОВИЧ Михайло   КУСЕНЬ Світлана   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
4 ZANIEWSKI Michal 99,7150 ZANIEWSKI Michal   КОВАЛЬ Олександр   ДУДЮК Микола  
15 SZABO Jozsef 37,3931 SZABO Jozsef   LIGETI Laslo   VAMOSI Tibor  
2 СТУПАК Микола 132,9533 СТУПАК Микола   КУРОВСЬКИЙ Володимир   ГАНУСИЧ Андрій  
9 ГОЙС Петро 62,3219 ГОЙС Петро   GAZDIK Jan   EKHOLM Johnny  
21 ФІНЬКО Максим 22,8514 ФІНЬКО Максим   ГОРБАТОК Микола   БАБ'ЯК Сергій  
1 SZULC Emilia 166,1917 SZULC Emilia   DRAWC Marek   VOROTYNTSEV Kyrylo  
14 SZULC Karol 41,5479 SZULC Karol   LATKOWSKI Adrian   BUGAJ Lukasz  
19 КУРДИБАХА Сергій 27,0061 КУРДИБАХА Сергій   ПОПРУЖНА Тетяна   KUSNIROVA Barbora  
23 BOBIŃSKI Artur 18,6966 BOBIŃSKI Artur   MOSSAKOWSKI Radoslaw   VRUBLEVSKA Agnieszka  
5-8 SZULC-HESS Maria 91,4054 SZULC-HESS Maria   SZULC Jacek   CIEŚLA Marek  
10 CHMIEL Marcin 58,1671 CHMIEL Marcin   CHMIEL Daria   TEUFEL Dorota  
20 KURZYNKA Marek 24,9287 KURZYNKA Marek   WOLAK Michal   SASIN Marcin  
26 ФІЛАТОВ Олександр 12,4644 ФІЛАТОВ Олександр   ГРІНЬКО Юрій   ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
27 SROGONCIK Jano 10,3870 SROGONCIK Jano   ГРОЗА Емілія   ВИСОЧАНСЬКА Власта