Турнір: Сакура 2018. Тети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
04.05.2018
Час початку
14:00:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2018 14:00
Формат
На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
14.5430
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
83-108 СЄРІКОВ Сергій 15,3383 СЄРІКОВ Сергій  
55-82 PETERSONE Aida 27,9498 PETERSONE Aida  
17-32 ДУДЮК Микола 64,0800 ДУДЮК Микола  
33-54 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав 42,9472 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав  
9-16 КОСОЛАПОВ Олег 84,5310 КОСОЛАПОВ Олег  
5-8 КАМЕНЄВ Андрій 103,6187 КАМЕНЄВ Андрій  
55-82 МАЛАХОВ Руслан 27,9498 МАЛАХОВ Руслан  
33-54 ШЕВЧЕНКО Олександра 42,9472 ШЕВЧЕНКО Олександра  
5-8 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 103,6187 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
83-108 ЛИХОВИДОВ Євгеній 15,3383 ЛИХОВИДОВ Євгеній  
83-108 ЛЬВОВ Олександр 15,3383 ЛЬВОВ Олександр  
33-54 КУРОВСЬКИЙ Володимир 42,9472 КУРОВСЬКИЙ Володимир  
9-16 КРАВЧУК Юрій 84,5310 КРАВЧУК Юрій  
33-54 СКРИПАК Григорій 42,9472 СКРИПАК Григорій  
83-108 SOBOLIC Milan 15,3383 SOBOLIC Milan  
33-54 SOBOLIC Michal 42,9472 SOBOLIC Michal  
55-82 BAKYTA Michal 27,9498 BAKYTA Michal  
83-108 GREGERSEN Grethe Thomasen 15,3383 GREGERSEN Grethe Thomasen  
55-82 KOKHOLM Jens Kristian 27,9498 KOKHOLM Jens Kristian  
55-82 MOGENSEN Gunnar 27,9498 MOGENSEN Gunnar  
17-32 EGGERS-LARSEN Jette 64,0800 EGGERS-LARSEN Jette  
33-54 FAXHOLM Kenneth 42,9472 FAXHOLM Kenneth  
33-54 LARSEN Anne-Grethe 42,9472 LARSEN Anne-Grethe  
83-108 TINGGARD Hans 15,3383 TINGGARD Hans  
17-32 NIELSEN Jimmi Frans 64,0800 NIELSEN Jimmi Frans  
17-32 PRESUTTI Mario 64,0800 PRESUTTI Mario  
55-82 ГРИБАЧОВ Павло 27,9498 ГРИБАЧОВ Павло  
33-54 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 42,9472 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин  
55-82 ЗОСИМЕНКО Анна 27,9498 ЗОСИМЕНКО Анна  
55-82 CHHAIBI Brahim 27,9498 CHHAIBI Brahim  
33-54 FETHERSTONEHAUGH Mette 42,9472 FETHERSTONEHAUGH Mette  
83-108 MOGENSEN Kirsten 15,3383 MOGENSEN Kirsten  
17-32 KORNILOWICZ Tomasz 64,0800 KORNILOWICZ Tomasz  
55-82 MARTINSONE Eva 27,9498 MARTINSONE Eva  
55-82 JAKOBSEN Lilly 27,9498 JAKOBSEN Lilly  
55-82 HOJGAARD Erling 27,9498 HOJGAARD Erling  
33-54 PITONAK Martin 42,9472 PITONAK Martin  
3-4 NIELSEN Lene 119,9795 NIELSEN Lene  
83-108 HARLY Jette Birgit 15,3383 HARLY Jette Birgit  
17-32 EKHOLM Johnny 64,0800 EKHOLM Johnny  
33-54 SLIZ Jedrzej 42,9472 SLIZ Jedrzej  
55-82 BAKYTA Radovan 27,9498 BAKYTA Radovan  
83-108 MAN Marian 15,3383 MAN Marian  
83-108 MAN Mihaj 15,3383 MAN Mihaj  
83-108 SANDRA Halina 15,3383 SANDRA Halina  
55-82 BAYARSAIKHAN Altangerel 27,9498 BAYARSAIKHAN Altangerel  
83-108 ЛЬВОВА Наталія 15,3383 ЛЬВОВА Наталія  
83-108 STONYS Mindaugas 15,3383 STONYS Mindaugas  
83-108 JANKAUSKAS Aridanas 15,3383 JANKAUSKAS Aridanas  
83-108 ALENSKAS Taudvidas 15,3383 ALENSKAS Taudvidas  
83-108 ЯНІКОВА Тетяна 15,3383 ЯНІКОВА Тетяна  
55-82 РОСЛОВ Олександр 27,9498 РОСЛОВ Олександр  
83-108 БРАГІН Леонід 15,3383 БРАГІН Леонід  
33-54 НОВИЦЬКА Наталія 42,9472 НОВИЦЬКА Наталія  
83-108 ТРУШ Олександр 15,3383 ТРУШ Олександр  
83-108 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло 15,3383 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
55-82 КУСЕНЬ Світлана 27,9498 КУСЕНЬ Світлана  
33-54 ПІХ Олег 42,9472 ПІХ Олег  
83-108 КУСЕНЬ Ярина 15,3383 КУСЕНЬ Ярина  
83-108 NIELSEN Rosa Marie 15,3383 NIELSEN Rosa Marie  
17-32 BIEL Boguslaw 64,0800 BIEL Boguslaw  
17-32 ОСОКІН Євген 64,0800 ОСОКІН Євген  
55-82 ЗАБОЖЧУК Тетяна 27,9498 ЗАБОЖЧУК Тетяна  
33-54 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій 42,9472 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій  
33-54 AZDI Badr 42,9472 AZDI Badr  
83-108 KORANDA Kristy 15,3383 KORANDA Kristy  
33-54 DENEKAMP Joop 42,9472 DENEKAMP Joop  
55-82 АНДРЕЕВСКИ Андрей 27,9498 АНДРЕЕВСКИ Андрей  
55-82 БАЛТАДЖИЯН Вилхелм 27,9498 БАЛТАДЖИЯН Вилхелм  
17-32 ДИМОЛАРЕВ Николай 64,0800 ДИМОЛАРЕВ Николай  
9-16 FILOVA Marcela 84,5310 FILOVA Marcela  
33-54 SEBEK Viktor 42,9472 SEBEK Viktor  
83-108 ГАНУСИЧ Андрій 15,3383 ГАНУСИЧ Андрій  
17-32 MAN Florian 64,0800 MAN Florian  
33-54 ASSRAR Marouane 42,9472 ASSRAR Marouane  
17-32 KANKARA Mato 64,0800 KANKARA Mato  
9-16 BUDRIKAS Linas 84,5310 BUDRIKAS Linas  
17-32 ZIKMUNDA Matej 64,0800 ZIKMUNDA Matej  
55-82 SORENSEN Annie Marie 27,9498 SORENSEN Annie Marie  
55-82 BERTHELSEN Birgit Irene 27,9498 BERTHELSEN Birgit Irene  
1 БУГАЙ Дмитро 152,7012 БУГАЙ Дмитро  
55-82 КОВАЛЬ Олександр 27,9498 КОВАЛЬ Олександр  
55-82 АГОСТА Євген 27,9498 АГОСТА Євген  
33-54 MIGLANE Laura 42,9472 MIGLANE Laura  
17-32 DZURIK Michal 64,0800 DZURIK Michal  
83-108 FAXHOLM Tine 15,3383 FAXHOLM Tine  
17-32 KLUCARIK Karol 64,0800 KLUCARIK Karol  
17-32 MIGLANE Ginta 64,0800 MIGLANE Ginta  
33-54 ZANIEWSKI Michal 42,9472 ZANIEWSKI Michal  
9-16 PREUSS Michal 84,5310 PREUSS Michal  
5-8 KARA Jan 103,6187 KARA Jan  
3-4 CHMIEL Marcin 119,9795 CHMIEL Marcin  
55-82 KLIR Tomas 27,9498 KLIR Tomas  
2 TEUFEL Rafal 130,8868 TEUFEL Rafal  
5-8 BRAZDA Vladimir 103,6187 BRAZDA Vladimir  
83-108 MARTYNOW Artur 15,3383 MARTYNOW Artur  
33-54 CHMIEL Daria 42,9472 CHMIEL Daria  
55-82 ЯКИМЕНКО Артем 27,9498 ЯКИМЕНКО Артем  
83-108 ЯКИМЕНКО Дарья 15,3383 ЯКИМЕНКО Дарья  
9-16 SOBOLIC Marek 84,5310 SOBOLIC Marek  
17-32 MOLLER Tage Helmer 64,0800 MOLLER Tage Helmer  
33-54 ДЕНИСЕНКО Сергій 42,9472 ДЕНИСЕНКО Сергій  
9-16 СЛІЖ Валентина 84,5310 СЛІЖ Валентина  
55-82 БЕЗРОДНА Ганна 27,9498 БЕЗРОДНА Ганна  
83-108 HOJGAARD Winnie Yllebjerg 15,3383 HOJGAARD Winnie Yllebjerg  
9-16 КОЛОДІЙ Олена 84,5310 КОЛОДІЙ Олена  
55-82 МАЛЯРЕНКО Ольга 27,9498 МАЛЯРЕНКО Ольга  
55-82 ЗАЛОМАЙКІН Олександр 27,9498 ЗАЛОМАЙКІН Олександр