Турнір: Каштан 2017. Дуплети. Група Б
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
30.09.2017
Час початку
15:00:00
Формат
Швейцарська система
Ліміт команд
150
Повна кількість команд
52
Сила турніру
3.1074
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
23 ПАЛАМАРЧУК Іван 4,8554 КУСЕНЬ Данило   ПАЛАМАРЧУК Іван  
29 ДОРОШУК Андрій 3,6901 КАЗАНЦЕВА Тетяна   ДОРОШУК Андрій  
47 ГРОЗА Емілія 1,6508 SROGONCIK Jano   ГРОЗА Емілія  
1 ШЕВЧЕНКО Олександра 18,6446 ШЕВЧЕНКО Олександра   СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
38 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій 2,5248 ЛОЙКО Валентин   ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
19 МОСТОВА Марія 5,6322 МОСТОВА Марія   MATHON Thibaut  
34 ТОДАВЧИЧ Мария 2,9132 ШТЕФАНЬО Оксана   ТОДАВЧИЧ Мария  
35 КУСЕНЬ Світлана 2,8161 KORANDA Kristy   КУСЕНЬ Світлана  
7 ПІХ Олег 10,0991 ПОПАДЮК Віталій   ПІХ Олег  
22 РОСЛОВ Олександр 5,0496 ТРУШ Олександр   РОСЛОВ Олександр  
16 КОВАЛЬ Олександр 6,2149 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій   КОВАЛЬ Олександр  
37 ЛИХОВИДОВ Євгеній 2,6219 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
24 БУГАЙ Дмитро 4,6611 КУЗЬМА Олександра   БУГАЙ Дмитро  
49 ПАЛАМАРЧУК Павло 1,4566 КОВАЛЬЧУК Тетяна   ПАЛАМАРЧУК Павло  
20 ДУДЮК Микола 5,4380 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ДУДЮК Микола  
52 ЯНІКОВА Тетяна 1,1653 СКРЯБІНА Наталія   ЯНІКОВА Тетяна  
44 ГАНУСИЧ Андрій 1,9421 АКСЬОМ Богдан   ГАНУСИЧ Андрій  
39 КРИВИЙ Петро 2,4277 BALČIAUSKIS Ričardas   КРИВИЙ Петро  
15 ФІЛАТОВ Олександр 6,6033 НОВИЦЬКА Наталія   ФІЛАТОВ Олександр  
30 СТУПАК Микола 3,4959 КУРОВСЬКИЙ Володимир   СТУПАК Микола  
43 ТАРКАНІЙ Михайло 2,0392 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь  
6 БРАГІН Леонід 10,8760 КОНЮШЕНКО Юлiя   БРАГІН Леонід  
48 СЛИВКА Василь 1,5537 АРТИШ Степан   СЛИВКА Василь  
9 КАМЕНЄВ Андрій 8,9338 ГРІНЬКО Юрій   КАМЕНЄВ Андрій  
33 ПОПОВА Альона 3,0103 ПОПРУЖНА Тетяна   ПОПОВА Альона  
40 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло 2,3306 ЛЬВОВ Олександр   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
42 КУСЕНЬ Ростислав 2,1364 КУСЕНЬ Ростислав   КУСЕНЬ Ярина  
17 ВОЛОШКО Андрiй 6,0206 ЗОСИМЕНКО Анна   ВОЛОШКО Андрiй  
32 Оля Маляренко - Лучший капитан! 3,1074 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген  
46 ГОЙС Петро 1,7479 GAZDIK Jan   ГОЙС Петро  
21 ФУЦУР Стас 5,2438 ФУЦУР Володимир   ФУЦУР Стас  
25 СТУПАР Любомир 4,4669 СТРУК Іван   СТУПАР Любомир  
18 ОСОКІН Олександр 5,8264 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ОСОКІН Олександр