Турнір: Каштан 2019. Тет-а-тет
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
04.10.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
04.10.2019 09:30
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
19.7871
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
33-40 КІПРИЧ Світлана 38,9559 КІПРИЧ Світлана  
57-72 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 24,1155 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина  
17-32 EKHOLM Johnny 58,1246 EKHOLM Johnny  
1 DZURIK Michal 138,5097 DZURIK Michal  
49-56 БУГАЙ Дмитро 29,0623 БУГАЙ Дмитро  
42 КОЛОДІЙ Олена 33,3907 КОЛОДІЙ Олена  
73-80 VOROTYNTSEV Kyrylo 17,0045 VOROTYNTSEV Kyrylo  
17-32 KANKARA Mato 58,1246 KANKARA Mato  
73-80 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна 17,0045 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна  
43 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 32,7724 НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
73-80 НЕСМЯНОВИЧ Матвей 17,0045 НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
57-72 PRESUTTI Mario 24,1155 PRESUTTI Mario  
17-32 RAKONCZA Roman 58,1246 RAKONCZA Roman  
5-8 БЕЗРОДНА Ганна 93,9888 БЕЗРОДНА Ганна  
33-40 ГIЛЛАДЕ Тетiана 38,9559 ГIЛЛАДЕ Тетiана  
17-32 ГIЛЛАДЕ Пiтер 58,1246 ГIЛЛАДЕ Пiтер  
17-32 KLUCIKOVA Danka 58,1246 KLUCIKOVA Danka  
44 ЛИХОВИДОВ Євгеній 32,1540 ЛИХОВИДОВ Євгеній  
57-72 KLOČANKA Jaroslav 24,1155 KLOČANKA Jaroslav  
73-80 ZANIEWSKI Michal 17,0045 ZANIEWSKI Michal  
49-56 DRAWC Marek 29,0623 DRAWC Marek  
33-40 МАШАРОВСЬКА Юлія 38,9559 МАШАРОВСЬКА Юлія  
4 BRAZDA Vladimir 98,9355 BRAZDA Vladimir  
57-72 SROGONČÍK Jan 24,1155 SROGONČÍK Jan  
49-56 ФІНЬКО Максим 29,0623 ФІНЬКО Максим  
49-56 БАБ'ЯК Сергій 29,0623 БАБ'ЯК Сергій  
45-48 ГОРБАТОК Микола 31,5357 ГОРБАТОК Микола  
57-72 ФІНЬКО Вероніка 24,1155 ФІНЬКО Вероніка  
45-48 СЄРІКОВ Сергій 31,5357 СЄРІКОВ Сергій  
17-32 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій 58,1246 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
57-72 STAWICKI Marriusz 24,1155 STAWICKI Marriusz  
57-72 ГРОЗА Емілія 24,1155 ГРОЗА Емілія  
17-32 KUSNIROVA Barbora 58,1246 KUSNIROVA Barbora  
5-8 КАМЕНЄВ Андрій 93,9888 КАМЕНЄВ Андрій  
33-40 ЩИРОВ Вячеслав 38,9559 ЩИРОВ Вячеслав  
45-48 ЧИКАЛО Тамара 31,5357 ЧИКАЛО Тамара  
73-80 ЖУКОВ Дмитрий 17,0045 ЖУКОВ Дмитрий  
57-72 ДОДОНЧА Виталий 24,1155 ДОДОНЧА Виталий  
9-16 РОСЛОВ Олександр 76,6750 РОСЛОВ Олександр  
17-32 IZSO Roman 58,1246 IZSO Roman  
17-32 VOLČEK Igor 58,1246 VOLČEK Igor  
5-8 KUTY Tomas 93,9888 KUTY Tomas  
73-80 КОВАЛЬ Олександр 17,0045 КОВАЛЬ Олександр  
33-40 АКСЬОМ Василь 38,9559 АКСЬОМ Василь  
2 GAZDIK Jan 118,7226 GAZDIK Jan  
3 CHMIEL Marcin 108,8291 CHMIEL Marcin  
5-8 BUDRIKAS Linas 93,9888 BUDRIKAS Linas  
9-16 BOBIŃSKI Artur 76,6750 BOBIŃSKI Artur  
9-16 КОСОЛАПОВ Олег 76,6750 КОСОЛАПОВ Олег  
9-16 KURZYNKA Marek 76,6750 KURZYNKA Marek  
9-16 LIGETI Laslo 76,6750 LIGETI Laslo  
9-16 SZULC Karol 76,6750 SZULC Karol  
9-16 SZULC Emilia 76,6750 SZULC Emilia  
9-16 ТАРКАНІЙ Михайло 76,6750 ТАРКАНІЙ Михайло  
17-32 КРАВЧУК Юрій 58,1246 КРАВЧУК Юрій  
17-32 LATKOWSKI Adrian 58,1246 LATKOWSKI Adrian  
17-32 MARKIEWICZ Mateusz 58,1246 MARKIEWICZ Mateusz  
17-32 СЕХІН Ігор 58,1246 СЕХІН Ігор  
17-32 TEUFEL Dorota 58,1246 TEUFEL Dorota  
17-32 VAMOSI Tibor 58,1246 VAMOSI Tibor  
17-32 WOLAK Michal 58,1246 WOLAK Michal  
33-40 CHMIEL Daria 38,9559 CHMIEL Daria  
33-40 EPERJESI Stefan 38,9559 EPERJESI Stefan  
33-40 КУСЕНЬ Світлана 38,9559 КУСЕНЬ Світлана  
41 ДУДЮК Микола 34,0091 ДУДЮК Микола  
45-48 ВОЛКОВА Єлізавета 31,5357 ВОЛКОВА Єлізавета  
49-56 BUGAJ Lukasz 29,0623 BUGAJ Lukasz  
49-56 NAUDZIUNAITE Emilija 29,0623 NAUDZIUNAITE Emilija  
49-56 SZABO Jozsef 29,0623 SZABO Jozsef  
49-56 ТРУШ Олександр 29,0623 ТРУШ Олександр  
57-72 BIELECKI Jozef 24,1155 BIELECKI Jozef  
57-72 CHOJNACKI Slawomir 24,1155 CHOJNACKI Slawomir  
57-72 CIEŚLA Marek 24,1155 CIEŚLA Marek  
57-72 ГРІНЬКО Юрій 24,1155 ГРІНЬКО Юрій  
57-72 КУРДИБАХА Сергій 24,1155 КУРДИБАХА Сергій  
57-72 ACSAI Eva 24,1155 ACSAI Eva  
57-72 ZYBERT Grzegorz 24,1155 ZYBERT Grzegorz  
57-72 ТОДАВЧИЧ Василь 24,1155 ТОДАВЧИЧ Василь  
73-80 ЧОРІ Євгенія 17,0045 ЧОРІ Євгенія  
73-80 ФІЛАТОВ Олександр 17,0045 ФІЛАТОВ Олександр