Турнір: Каштан 2017. Триплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
01.10.2017
Час початку
10:00:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
150
Повна кількість команд
33
Сила турніру
5.1725
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
5-8 PRESUTTI Mario 19,3970 PRESUTTI Mario   ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор   СТУПАК Микола  
10 ВОЛОШКО Андрiй 14,2244 ДУДЮК Микола   КОВАЛЬ Олександр   ВОЛОШКО Андрiй  
12 ОСОКІН Євген 12,9313 ОСОКІН Євген   ГОЙС Петро   МАЛЯРЕНКО Ольга  
3 ЗОСИМЕНКО Анна 23,2764 СЛІЖ Валентина   КУЗЬМА Олександра   ЗОСИМЕНКО Анна   ШЕВЧЕНКО Олександра  
26 КОЛОДІЙ Олена 7,1122 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   КІПРИЧ Світлана   КОЛОДІЙ Олена  
4 ЛОЙКО Валентин 20,6901 КАМЕНЄВ Андрій   ЧЕТВЕРИКОВ Юрій   ЛОЙКО Валентин  
16 БУГАЙ Дмитро 10,3451 FILOVA Marcela   БУГАЙ Дмитро   DZURIK Michal  
21 ПОПОВ Антон 8,7286 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія   ПОПОВ Антон  
5-8 МОСТОВА Марія 19,3970 МОСТОВА Марія   ФУЦУР Стас   РОСЛОВ Олександр  
32 КУСЕНЬ Світлана 5,1725 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Ярина  
30 ДОРОШУК Андрій 5,8191 НОВИЦЬКА Наталія   КАЗАНЦЕВА Тетяна   ДОРОШУК Андрій  
5-8 ПАЛАМАРЧУК Іван 19,3970 ACSAI Eva   SZABO Jozsef   ПАЛАМАРЧУК Іван  
24 СЛИВКА Василь 7,7588 СТУПАР Любомир   СТРУК Іван   СЛИВКА Василь  
19 КУСЕНЬ Ростислав 9,3752 ЛЬВОВ Олександр   КУСЕНЬ Ростислав   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
28 KORANDA Kristy 6,4657 KORANDA Kristy   СТАНШИЦЯ Станшиця   BIEL Boguslaw  
18 ГРОЗА Емілія 9,6985 MIGROVA Danka   ГРОЗА Емілія   ZIBOLEN Rastislav  
29 ПІХ Олег 6,1424 ПІХ Олег   ГАНУСИЧ Андрій   МИКУЛЬЦЯ Даниела  
20 КУРОВСЬКИЙ Володимир 9,0519 ТАРКАНІЙ Тетяна   КУРОВСЬКИЙ Володимир   ШТЕФАНЬО Оксана  
25 ПАРКАНІЙ М 7,4355 ТОДАВЧИЧ Мария   ГОДОВАНИЧ В   ПАРКАНІЙ М  
33 ЯНІКОВА Тетяна 5,0109 СКРЯБІНА Наталія   ЯНІКОВА Тетяна   СОЧКА Андріана  
15 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 10,9916 SROGONCIK Jano   ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   SURIN Igor  
27 АКСЬОМ Богдан 6,7889 ЛИХОВИДОВ Євгеній   АКСЬОМ Василь   АКСЬОМ Богдан  
31 ОСОКІН Олександр 5,4958 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ОСОКІН Олександр   ПОПРУЖНА Тетяна  
13 ФІЛАТОВ Олександр 12,2847 ПОПАДЮК Віталій   ГРІНЬКО Юрій   ФІЛАТОВ Олександр