Турнір: Сакура 2021. Тет-а-тет
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Боздош
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
07.05.2021
Час початку
09:00:00
Дата закінчення реєстрації
07.05.2021 08:45
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
30.1953
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
46 ЗЕМЛЯНСЬКИЙ Григорій 16,9849 ЗЕМЛЯНСЬКИЙ Григорій  
45 ЗАЛОМАЙКІНА Світлана 17,9285 ЗАЛОМАЙКІНА Світлана  
44 БОРЗЕНКО Дмитро 18,8721 БОРЗЕНКО Дмитро  
43 ФІНЬКО Максим 19,8157 ФІНЬКО Максим  
42 АКСЬОМ Василь 20,7593 АКСЬОМ Василь  
41 ЧОРІ Євгенія 21,7029 ЧОРІ Євгенія  
40 АГОСТА Євген 22,6465 АГОСТА Євген  
39 ЧЕХОВА Ольга 23,5901 ЧЕХОВА Ольга  
38 МІКУЛІН Андрій 24,5337 МІКУЛІН Андрій  
37 РИБКА Роман 25,4773 РИБКА Роман  
36 ЗАЛОМАЙКІН Олександр 26,4209 ЗАЛОМАЙКІН Олександр  
35 РОМАНОВ Сергій 27,3645 РОМАНОВ Сергій  
34 СКАЛОЗУБ Олександр 28,3081 СКАЛОЗУБ Олександр  
33 РОСЛОВ Олександр 29,2517 РОСЛОВ Олександр  
32 ПЛОТНІКОВА Світлана 30,1953 ПЛОТНІКОВА Світлана  
31 ПРОКОПЮК Анастасія 32,0825 ПРОКОПЮК Анастасія  
30 НЕСМЯНОВИЧ Матвей 33,9697 НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
29 ДЕГТЯРЕВА Світлана 35,8569 ДЕГТЯРЕВА Світлана  
28 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна 37,7441 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна  
27 КУРДИБАХА Сергій 39,6313 КУРДИБАХА Сергій  
26 БУГАЙ Дмитро 41,5186 БУГАЙ Дмитро  
25 БАБЯК Сергій 43,4058 БАБЯК Сергій  
24 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій 45,2930 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій  
23 МІКУЛІНА Оксана 47,1802 МІКУЛІНА Оксана  
22 ТАРКАНІЙ Михайло 49,0674 ТАРКАНІЙ Михайло  
21 ГРИБАЧОВА Ганна 50,9546 ГРИБАЧОВА Ганна  
20 ФІНЬКО Вероніка 52,8418 ФІНЬКО Вероніка  
19 МІКУЛІНА Наталія 54,7290 МІКУЛІНА Наталія  
18 ЛИТВИН Лілія 56,6162 ЛИТВИН Лілія  
17 СЄРІКОВ Сергій 58,5034 СЄРІКОВ Сергій  
9-16 ТРУШ Олександр 86,8115 ТРУШ Олександр  
9-16 САВЧЕНКО Сергій 86,8115 САВЧЕНКО Сергій  
9-16 PRESUTTI Mario 86,8115 PRESUTTI Mario  
9-16 МАШАРОВСЬКА Юлія 86,8115 МАШАРОВСЬКА Юлія  
9-16 ЛИХОВИДОВ Євгеній 86,8115 ЛИХОВИДОВ Євгеній  
9-16 КОЛОДІЙ Олена 86,8115 КОЛОДІЙ Олена  
9-16 КОВАЛЬ Олександр 86,8115 КОВАЛЬ Олександр  
9-16 ДУДЮК Микола 86,8115 ДУДЮК Микола  
5-8 КРАВЧУК Юрій 113,2324 КРАВЧУК Юрій  
5-8 КАМЕНЄВ Андрій 113,2324 КАМЕНЄВ Андрій  
5-8 ДЕГТЯРЕВ Вячеслав 113,2324 ДЕГТЯРЕВ Вячеслав  
5-8 ГОРБАТОК Микола 113,2324 ГОРБАТОК Микола  
4 GILLADE Peter Paul 120,7812 GILLADE Peter Paul  
3 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 135,8789 НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
2 КОСОЛАПОВ Олег 150,9766 КОСОЛАПОВ Олег  
1 ГРИБАЧОВ Павло 181,1719 ГРИБАЧОВ Павло