Турнір: Сакура 2018. Триплети. Група Б
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
06.05.2018
Час початку
09:00:00
Дата закінчення реєстрації
06.05.2018 19:41
Формат
Швейцарська система
Ліміт команд
100
Повна кількість команд
37
Сила турніру
2.6087
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
2 SOBOLIC Milan 13,0436 SOBOLIC Milan   SOBOLIC Michal   KLUCARIK Karol  
9 КОВАЛЬ Олександр 7,5001 ГОДОВАНЕЦЬ Владислав   ГРИБАЧОВ Павло   КОВАЛЬ Олександр  
6 КАМЕНЄВ Андрій 9,1305 КАМЕНЄВ Андрій   СЄРІКОВ Сергій   ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна  
3 BUDRIKAS Linas 11,7393 BUDRIKAS Linas   MIGLANE Ginta   MIGLANE Laura  
7 BAYARSAIKHAN Altangerel 8,4784 BAYARSAIKHAN Altangerel   ФУЦУР Володимир   ЗАПАСНИЙ Гравець  
1 АНДРЕЕВСКИ Андрей 15,6524 АНДРЕЕВСКИ Андрей   БАЛТАДЖИЯН Вилхелм   ДИМОЛАРЕВ Николай  
5 ПАЛАМАРЧУК Павло 9,7827 ПАЛАМАРЧУК Павло   КОВАЛЬЧУК Тетяна   ВЕРЕЖАК Іван Михайлович  
11 EGGERS-LARSEN Jette 6,8479 EGGERS-LARSEN Jette   FAXHOLM Kenneth   FAXHOLM Tine  
4 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 10,4349 ШЕВЧЕНКО Олександра   ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   БОНКАЛО Юлія  
21 КУСЕНЬ Світлана 4,4022 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Ярина  
22 ПАЛАМАРЧУК Іван 4,2392 ПАЛАМАРЧУК Іван   ПОПАДЮК Василь   ІВАСЬКЕВИЧ Юрій  
23 КУСЕНЬ Ростислав 4,0761 ЛЬВОВ Олександр   КУСЕНЬ Ростислав   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
24 ФІНЬКО Максим 3,9131 ФІНЬКО Максим   ФІНЬКО Вероніка   MEISTERHANS Romain  
34 МИКУЛЬЦЯ Даниела 2,4457 МИКУЛЬЦЯ Даниела   КУРОВСЬКИЙ Володимир   ЗАБОЖЧУК Тетяна  
25 SZABO Jozsef 3,7500 SZABO Jozsef   NIELSEN Rosa Marie   KOKHOLM Jens Kristian  
26 ПІХ Олег 3,5870 ПІХ Олег   ШТЕФАНЬО Оксана   СТОЙКО Володимир  
35 АКСЬОМ Василь 2,3642 АГОСТА Євген   ЛИХОВИДОВ Євгеній   АКСЬОМ Василь  
27 ПОПРУЖНА Тетяна 3,4240 ПОПРУЖНА Тетяна   KURHAJEC Riso   BERES Juraj Dusan  
28 SALAGA Palo 3,2609 SALAGA Palo   SALAGA Dorusinec   PETROVIC Jan  
36 ТРУШ Олександр 2,2826 ТРУШ Олександр   РОСЛОВ Олександр   СКРИПАК Григорій  
29 KORANDA Kristy 3,0979 KORANDA Kristy   КУЗЬМИН Любов   ЗАГОЛА Наталія  
30 FETHERSTONEHAUGH Mette 2,9348 FETHERSTONEHAUGH Mette   GREGERSEN Grethe Thomasen   MOLLER Tage Helmer  
37 MOGENSEN Gunnar 2,2011 MOGENSEN Gunnar   MOGENSEN Kirsten   BERTHELSEN Birgit Irene  
31 ТАРКАНІЙ Михайло 2,7718 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
32 ЯНІКОВА Тетяна 2,6087 ЯНІКОВА Тетяна   ЧОРІ Євгенія   СКРЯБІНА Наталія  
8 BAKYTA Michal 7,8262 BAKYTA Michal   BAKYTA Radovan   PITONAK Martin  
10 МИРОШНІЧЕНКО Олександр 7,1740 НАКОРНЄЄВА Дарія   МИРОШНІЧЕНКО Олександр   МИРОШНІЧЕНКО Анна  
33 JAKOBSEN Lilly 2,5272 JAKOBSEN Lilly   HARLY Jette Birgit   TINGGARD Hans  
12 BIEL Boguslaw 6,5218 BIEL Boguslaw   КУЗНЕЦОВА Людмила   ПАНОВА Светлана  
13 ДОРОШУК Андрій 6,1957 ДОРОШУК Андрій   НОВИЦЬКА Наталія   SROGONCIK Jano  
14 ГАНУСИЧ Андрій 5,8696 ГАНУСИЧ Андрій   АНТАЛОВСЬКИЙ Михайло   БАБІЯК Роман  
15 MAN Mihaj 5,5435 MAN Mihaj   MAN Florian   MAN Marian  
16 АКСЬОМ Богдан 5,2175 АКСЬОМ Богдан   КРАВЧУК Юрій   КЛІМОВ Олександр  
17 ГРОЗА Емілія 5,0544 ГРОЗА Емілія   MIGROVA Danka   SVECOVA Sona  
18 ГОЙС Петро 4,8914 DENEKAMP Joop   EKHOLM Johnny   ГОЙС Петро  
19 LARSEN Anne-Grethe 4,7283 LARSEN Anne-Grethe   HOJGAARD Erling   HOJGAARD Winnie Yllebjerg  
20 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 4,5653 SOBOLIC Marek   КУРЛОВИЧ Михайло   СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина