Турнір: Каштан 2018. Дуплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
29.09.2018
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
01.10.2018 00:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
15.0962
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ДЕНИСЕНКО Сергій
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
5-8 ZANIEWSKI Michal 84,9161 ZANIEWSKI Michal   КУСЕНЬ Ростислав  
37 ФІНЬКО Максим 19,1061 ФІНЬКО Вероніка   ФІНЬКО Максим  
17 СТРЕМОУХОВ Вадим 43,8733 СТРЕМОУХОВ Вадим   ТАРКАНІЙ Михайло  
5-8 ДЕНИСЕНКО Сергій 84,9161 ДЕНИСЕНКО Сергій   DZURIK Michal  
34 КОВАЛЬ Олександр 21,2290 КОВАЛЬ Олександр   НАКОРНЄЄВА Дарія  
5-8 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 84,9161 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ГРИБАЧОВ Павло  
26 БУГАЙ Дмитро 31,1359 БУГАЙ Дмитро   КОСОЛАПОВ Олег  
18 ONOSZKO Lukasz 42,4581 ONOSZKO Lukasz   RAJS Marek  
9-16 ДУДЮК Микола 65,1024 ДУДЮК Микола   ШЕВЧЕНКО Олександра  
35 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна 20,5214 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ГРОЗА Емілія  
19 КІПРИЧ Світлана 41,0428 КІПРИЧ Світлана   КУСЕНЬ Світлана  
9-16 ДОРОШУК Андрій 65,1024 ДОРОШУК Андрій   СЕХІН Ігор  
20 КАМЕНЄВ Андрій 39,6275 КАМЕНЄВ Андрій   НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
21 МАШАРОВСЬКА Юлія 38,2123 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія  
22 КРАВЧУК Юрій 36,7970 КЛІМОВ Олександр   КРАВЧУК Юрій  
30 РОСЛОВ Олександр 25,4748 ТРУШ Олександр   РОСЛОВ Олександр  
29 ГОЙС Петро 26,8901 GAZDIK Jan   ГОЙС Петро  
4 SVECOVA Sona 90,5772 SVECOVA Sona   RASTISLAV Nahalka  
31 ĎUROŠOVÁ Veronika 24,0596 ĎUROŠOVÁ Veronika   KLOCANKA Jaroslav  
36 MIGROVA Danka 19,8138 MIGROVA Danka   KARACSONY Jozef  
32 СКРЯБІНА Наталія 22,6443 СКРЯБІНА Наталія   ЧОРІ Євгенія  
27 SOOAAR Siim 29,7206 SOOAAR Siim   МАРКОВІЧ Ігор  
39 ACSAI Eva 17,6909 ACSAI Eva   SZABÓ József  
9-16 ПІХ Олег 65,1024 ПІХ Олег   СТОЙКО Володимир  
9-16 PALLA Arvi 65,1024 PALLA Arvi   VAHO Indrek  
38 KELEMEN Jozef 18,3985 KELEMEN Jozef   МАМЧИЧ Наталія  
9-16 CIKOVA Zdenka 65,1024 CIKOVA Zdenka   CIK Marian  
40 ODE Marko 16,9832 ODE Marko   KELU Andero  
2 Оля Маляренко - Лучший капитан! 113,2215 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген  
25 KINGISSEPP Silver 32,5512 KINGISSEPP Silver   VAARTNOU Ruudi  
9-16 BIEL Boguslaw 65,1024 BIEL Boguslaw   BUGAJ Łukasz  
33 CHMIEL Daria 21,9367 CHMIEL Daria   TEUFEL Dorota  
5-8 KOLK Marek 84,9161 KOLK Marek   USIN Gunnar  
9-16 ЛИХОВИДОВ Євгеній 65,1024 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
1 SZULC Karol 135,8658 SZULC Karol   MARKIEWICZ Mateusz  
9-16 SROGONCIK Jano 65,1024 SROGONCIK Jano   ОСОКІН Олександр  
23 СТУПАК Микола 35,3817 КУРОВСЬКИЙ Володимир   СТУПАК Микола  
28 SZULC Emilia 28,3054 SZULC Emilia   SZULC Jacek  
3 CHMIEL Marcin 101,8993 CHMIEL Marcin   TEUFEL Rafal  
24 ТОДАВЧИЧ Василь 33,9665 ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария