Турнір: Каштани 2020. Тет-а-тет
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Боздош
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
25.09.2020
Час початку
11:00:00
Дата закінчення реєстрації
25.09.2020 11:00
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
21.0137
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
36 СКРИПАК Григорій 18,3870 СКРИПАК Григорій  
44 РИБКА Роман 13,1336 РИБКА Роман  
35 ЗЕМЛЯНСЬКИЙ Григорій 19,0437 ЗЕМЛЯНСЬКИЙ Григорій  
34 СТУПАК Микола 19,7003 СТУПАК Микола  
23 КОВАЛЬ Олександр 32,8339 КОВАЛЬ Олександр  
2 ВОЛОШКО Андрiй 105,0685 ВОЛОШКО Андрiй  
3 ГОЙС Петро 94,5616 ГОЙС Петро  
43 ЧОРІ Євгенія 13,7902 ЧОРІ Євгенія  
9-16 ГАНУСИЧ Іван 60,4144 ГАНУСИЧ Іван  
9-16 САВЧЕНКО Сергій 60,4144 САВЧЕНКО Сергій  
9-16 СКАЛОЗУБ Олександр 60,4144 СКАЛОЗУБ Олександр  
27 КРАВЧУК Юрій 27,5805 КРАВЧУК Юрій  
30 АКСЬОМ Василь 23,6404 АКСЬОМ Василь  
1 СТОЙКО Володимир 126,0822 СТОЙКО Володимир  
33 КУСЕНЬ Світлана 20,3570 КУСЕНЬ Світлана  
19 ЛИХОВИДОВ Євгеній 38,0873 ЛИХОВИДОВ Євгеній  
4 PRESUTTI Mario 84,0548 PRESUTTI Mario  
9-16 ДУДЮК Микола 60,4144 ДУДЮК Микола  
37 ПІХ Олег 17,7303 ПІХ Олег  
21 ROUAYI Morad 35,4606 ROUAYI Morad  
22 ЛИТВИН Лілія 34,1473 ЛИТВИН Лілія  
24 БАБЯК Сергій 31,5205 БАБЯК Сергій  
9-16 МАШАРОВСЬКА Юлія 60,4144 МАШАРОВСЬКА Юлія  
18 ТРУШ Олександр 39,4007 ТРУШ Олександр  
5-8 ФІНЬКО Максим 78,8014 ФІНЬКО Максим  
17 ФІНЬКО Вероніка 40,7140 ФІНЬКО Вероніка  
39 МІКУЛІНА Наталія 16,4169 МІКУЛІНА Наталія  
32 МІКУЛІН Андрій 21,0137 МІКУЛІН Андрій  
40 СИДОРЕНКО Володимир 15,7603 СИДОРЕНКО Володимир  
31 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій 22,3270 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
5-8 КАМЕНЄВ Андрій 78,8014 КАМЕНЄВ Андрій  
41 КУРДИБАХА Сергій 15,1036 КУРДИБАХА Сергій  
28 БЕЗРОДНА Ганна 26,2671 БЕЗРОДНА Ганна  
38 НЕСМЯНОВИЧ Матвей 17,0736 НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
9-16 ГІЛЛАДЕ Тетяна 60,4144 ГІЛЛАДЕ Тетяна  
20 GILLADE Peter Paul 36,7740 GILLADE Peter Paul  
9-16 БУГАЙ Дмитро 60,4144 БУГАЙ Дмитро  
5-8 АГОСТА Євген 78,8014 АГОСТА Євген  
9-16 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 60,4144 НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
42 ГРОЗА Емілія 14,4469 ГРОЗА Емілія  
25 СЕХІН Ігор 30,2072 СЕХІН Ігор  
5-8 КОСОЛАПОВ Олег 78,8014 КОСОЛАПОВ Олег  
26 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна 28,8938 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна  
29 РОСЛОВ Олександр 24,9538 РОСЛОВ Олександр