Турнір: Сакура 2019. Дуплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
04.05.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
04.05.2019 09:30
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
15.3613
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
9-16 ГАНУСИЧ Андрій 66,2456 ГАНУСИЧ Андрій   БАБ'ЯК Роман  
38 ТОДАВЧИЧ Мария 18,7216 ТОДАВЧИЧ Мария   KLOCANKA Jaroslav  
17 СТУПАК Микола 44,6438 КУРОВСЬКИЙ Володимир   СТУПАК Микола  
55 BERES Juraj Dusan 6,4805 BERES Juraj Dusan   ROSUMICH Ludmila  
25 SOBOLIC Marek 33,1228 SOBOLIC Marek   FRONEK Jiri  
50 SEBEK Viktor 10,0809 SEBEK Viktor   MIVOK Adam  
51 СКАЛОЗУБ Олександр 9,3608 СКАЛОЗУБ Олександр   КОВАЛЬ Володимир  
9-16 SOBOLIC Milan 66,2456 SOBOLIC Milan   KLUCARIK Karol  
61 MIGROVA Danka 2,1602 MIGROVA Danka   RASTISLAV Nahalka  
44 TRCKA Radomir 14,4012 TRCKA Radomir   TRCKOVA Dagmar  
9-16 BAKYTA Michal 66,2456 BAKYTA Michal   RAKONCZA Roman  
52 PRESUTTI Mario 8,6407 PRESUTTI Mario   ЗАЛОМАЙКІН Олександр  
4 ONOSZKO Lukasz 92,1678 ONOSZKO Lukasz   ZANIEWSKI Cezary  
9-16 DRAWC Marek 66,2456 DRAWC Marek   KORNILOWICZ Tomasz  
21 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 38,8833 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   ДМИТРЕНКО Артем  
5-8 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 86,4073 НЕСМЯНОВИЧ Владислав   САВЧЕНКО Сергій  
63 VAJDA Gejza 0,7201 VAJDA Gejza   VAJDOVA Maria  
58 NEMCEKOVA Slavka 4,3204 NEMCEKOVA Slavka   PULMAN Rudolf  
33 TEPAVICHAROVA Marina 22,3219 TEPAVICHAROVA Marina   TEPAVICHAROV Plamen  
24 КАМЕНЄВ Андрій 34,5629 КАМЕНЄВ Андрій   МАЛАХОВ Руслан  
26 DZURIK Michal 31,6827 DZURIK Michal   KANKARA Mato  
27 BIEL Boguslaw 30,2426 BIEL Boguslaw   STASICA Wiesław  
5-8 КАЗАНЦЕВА Татьяна 86,4073 КАЗАНЦЕВА Татьяна   PADREVICS Andris  
40 МАШАРОВСЬКА Юлія 17,2815 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія  
9-16 GYUROV Rumen 66,2456 GYUROV Rumen   SMUKOV Lyudmil  
37 SZULC Jacek 19,4416 SZULC Jacek   CIEŚLA Marek  
32 АГОСТА Євген 23,0419 АГОСТА Євген   КРАВЧУК Юрій  
2 SZULC Karol 115,2097 SZULC Karol   BUGAJ Lukasz  
1 CHHAIBI Brahim 138,2517 CHHAIBI Brahim   ZANIEWSKI Michal  
28 ПЄСКОВ Дмитро 28,8024 ПЄСКОВА Наталія   ПЄСКОВ Дмитро  
36 STAWICKA Katarzyna 20,1617 STAWICKA Katarzyna   STAWICKI Marriusz  
49 ЛИХОВИДОВ Євгеній 10,8009 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
5-8 BOBIŃSKA Joanna 86,4073 BOBIŃSKA Joanna   BOBIŃSKI Artur  
43 Оля Маляренко - Лучший капитан! 15,1213 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген  
48 ШАРКО Ганна 11,5210 ШАРКО Ганна   ГОРБАТОК Микола  
18 ДОРОШУК Андрій 43,2037 ДОРОШУК Андрій   СЕХІН Ігор  
35 КІПРИЧ Світлана 20,8818 КІПРИЧ Світлана   ОСОКІН Олександр  
29 SROGONČÍK Jan 27,3623 SROGONČÍK Jan   SURIN Igor  
60 KORANDA Kristy 2,8802 KORANDA Kristy   РОСЛОВ Олександр  
57 PITONAK Martin 5,0404 PITONAK Martin   BAKYTA Radovan  
23 BUDRIKAS Linas 36,0030 BUDRIKAS Linas   BAYARSAIKHAN Altangerel  
9-16 KINGISSEPP Silver 66,2456 KINGISSEPP Silver   VAARTNOU Ruudi  
53 ALENSKAS Taudvidas 7,9207 ALENSKAS Taudvidas   NAUDZIUNAITE Emilija  
19 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 41,7635 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ГРИБАЧОВ Павло  
62 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна 1,4401 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   БОНКАЛО Юлія  
31 PALK Tiit 24,4821 PALK Tiit   KOLLOM Uku  
47 MATOSKA Slavomir 12,2410 MATOSKA Slavomir   NAGY Imrich  
5-8 PALLA Arvi 86,4073 PALLA Arvi   VAHO Indrek  
54 ГРІНЬКО Юрій 7,2006 ГРІНЬКО Юрій   СЄРІКОВ Сергій  
9-16 ZLOBINSKI Maciej 66,2456 ZLOBINSKI Maciej   МАСЛЮК Іван  
56 ТРУШ Олександр 5,7605 КРИВИЙ Петро   ТРУШ Олександр  
34 ТАРКАНІЙ Михайло 21,6018 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь  
20 ВОЛОШКО Андрiй 40,3234 ВОЛОШКО Андрiй   ДУДЮК Микола  
45 BRAZDA Vladimir 13,6812 BRAZDA Vladimir   VIORAL Timek  
39 КУСЕНЬ Ростислав 18,0015 КУСЕНЬ Ростислав   КУРЛОВИЧ Михайло  
46 КУСЕНЬ Ярина 12,9611 КУСЕНЬ Ярина   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
41 КУСЕНЬ Данило 16,5614 КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Світлана  
30 ШЕВЧЕНКО Олександра 25,9222 ШЕВЧЕНКО Олександра   ЗОСИМЕНКО Анна  
3 CHMIEL Marcin 103,6888 CHMIEL Marcin   TEUFEL Rafal  
42 SZABO Jozsef 15,8413 SZABO Jozsef   ACSAI Eva  
9-16 ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор 66,2456 ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор   МАРКОВІЧ Ігор  
22 CHMIEL Daria 37,4432 CHMIEL Daria   TEUFEL Dorota  
59 ГРИБАЧОВА Ганна 3,6003 ГРИБАЧОВА Ганна   ГРОЗА Емілія