Турнір: July Rose Cup 2020. Супер-меле
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Черкаси, парк Троянд
Клуб-організатор
Кошовий
Тип
Дата початку
26.07.2020
Час початку
09:00:00
Дата закінчення реєстрації
26.07.2020 09:00
Формат
Супер-меле
Ліміт команд
100
Сила турніру
14.9131
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: МАШАРОВСЬКА Юлія
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
26 ЮРЧЕНКО Світлана 20,5055 ЮРЧЕНКО Світлана  
11 ФІЛАТОВ Олександр 39,1469 ФІЛАТОВ Олександр  
30 СТУПАК Юрій 16,7772 СТУПАК Юрій  
21 СТУПАК Микола 25,1658 СТУПАК Микола  
36 МАТЛАШ Віталій 13,0490 МАТЛАШ Віталій  
29 КУРОВСЬКИЙ Володимир 17,7093 КУРОВСЬКИЙ Володимир  
24 КОВАЛЬ Олександр 22,3696 КОВАЛЬ Олександр  
16 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій 29,8262 ІВАСЬКЕВИЧ Юрій  
7 ЛИХОВИДОВ Євгеній 48,4675 ЛИХОВИДОВ Євгеній  
20 ТУРЕЦЬКИЙ Олександр 26,0979 ТУРЕЦЬКИЙ Олександр  
8 ЛИТВИН Віталій 44,7393 ЛИТВИН Віталій  
3 ЛИТВИН Олександр 67,1089 ЛИТВИН Олександр  
14 ЛИТВИН Лілія 33,5544 ЛИТВИН Лілія  
10 КУРДИБАХА Сергій 41,0110 КУРДИБАХА Сергій  
18 BCHIR Farouk 27,9620 BCHIR Farouk  
4 GR Ãdñäńe 59,6523 GR Ãdñäńe  
12 РОСЛОВ Олександр 37,2827 РОСЛОВ Олександр  
34 МІКУЛІНА Наталія 13,9810 МІКУЛІНА Наталія  
6 МІКУЛІН Андрій 52,1958 МІКУЛІН Андрій  
27 ПЛОТНІКОВА Світлана 19,5734 ПЛОТНІКОВА Світлана  
33 СИДОРЕНКО Володимир 14,4471 СИДОРЕНКО Володимир  
31 БУСЛИК Андрій 15,8452 БУСЛИК Андрій  
22 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій 24,2338 ЧЕТВЕРИКОВ Юрій  
35 ДЕГТЯРЕВА Світлана 13,5150 ДЕГТЯРЕВА Світлана  
28 ВЯЧЕСЛАВ Дегтярев 18,6414 ВЯЧЕСЛАВ Дегтярев  
5 МАЛАХОВ Руслан 55,9241 МАЛАХОВ Руслан  
25 ФІНЬКО Максим 21,4376 ФІНЬКО Максим  
19 ФІНЬКО Вероніка 27,0300 ФІНЬКО Вероніка  
9 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 42,8751 НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
23 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна 23,3017 НЕСМЯНОВИЧ Тетяна  
15 НЕСМЯНОВИЧ Матвей 31,6903 НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
32 БЕЗРОДНА Ганна 14,9131 БЕЗРОДНА Ганна  
17 БАБЯК Сергій 28,8941 БАБЯК Сергій  
2 КАМЕНЄВ Андрій 74,5654 КАМЕНЄВ Андрій  
13 МАШАРОВСЬКА Юлія 35,4186 МАШАРОВСЬКА Юлія  
1 БУГАЙ Дмитро 89,4785 БУГАЙ Дмитро