Турнір: Сакура 2019. Дуплети. Група Б
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
04.05.2019
Час початку
09:00:00
Дата закінчення реєстрації
07.05.2019 09:30
Формат
Швейцарська система
Ліміт команд
100
Сила турніру
3.3408
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
24 СТУПАК Микола 5,0112 КУРОВСЬКИЙ Володимир   СТУПАК Микола  
8 PALK Tiit 10,0225 PALK Tiit   KOLLOM Uku  
25 ТРУШ Олександр 4,8024 КРИВИЙ Петро   ТРУШ Олександр  
14 ДОРОШУК Андрій 7,5169 ДОРОШУК Андрій   СЕХІН Ігор  
43 BRAZDA Vladimir 2,1924 BRAZDA Vladimir   VIORAL Timek  
22 АГОСТА Євген 5,4288 АГОСТА Євген   КРАВЧУК Юрій  
33 PITONAK Martin 3,2364 PITONAK Martin   BAKYTA Radovan  
6 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 11,6929 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   ГРИБАЧОВ Павло  
27 КУСЕНЬ Ярина 4,3848 КУСЕНЬ Ярина   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
39 TEPAVICHAROVA Marina 2,6100 TEPAVICHAROVA Marina   TEPAVICHAROV Plamen  
3 NEMCEKOVA Slavka 15,0337 NEMCEKOVA Slavka   PULMAN Rudolf  
20 ТАРКАНІЙ Михайло 5,8464 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь  
16 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 6,6817 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   ДМИТРЕНКО Артем  
30 ГРИБАЧОВА Ганна 3,7584 ГРИБАЧОВА Ганна   ГРОЗА Емілія  
5 КІПРИЧ Світлана 12,5281 КІПРИЧ Світлана   ОСОКІН Олександр  
7 ВОЛОШКО Андрiй 10,8577 ВОЛОШКО Андрiй   ДУДЮК Микола  
15 CHMIEL Daria 7,0993 CHMIEL Daria   TEUFEL Dorota  
26 ШАРКО Ганна 4,5936 ШАРКО Ганна   ГОРБАТОК Микола  
29 KORANDA Kristy 3,9672 KORANDA Kristy   РОСЛОВ Олександр  
2 BUDRIKAS Linas 16,7041 BUDRIKAS Linas   BAYARSAIKHAN Altangerel  
12 SZULC Jacek 8,3521 SZULC Jacek   CIEŚLA Marek  
37 ЛИХОВИДОВ Євгеній 2,8188 АКСЬОМ Василь   ЛИХОВИДОВ Євгеній  
38 MIGROVA Danka 2,7144 MIGROVA Danka   RASTISLAV Nahalka  
23 ТОДАВЧИЧ Мария 5,2200 ТОДАВЧИЧ Мария   KLOCANKA Jaroslav  
1 КАМЕНЄВ Андрій 20,0450 КАМЕНЄВ Андрій   МАЛАХОВ Руслан  
40 SEBEK Viktor 2,5056 SEBEK Viktor   MIVOK Adam  
28 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна 4,1760 ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   БОНКАЛО Юлія  
32 КУСЕНЬ Ростислав 3,3408 КУСЕНЬ Ростислав   КУРЛОВИЧ Михайло  
41 DZURIK Michal 2,4012 DZURIK Michal   KANKARA Mato  
35 СКАЛОЗУБ Олександр 3,0276 СКАЛОЗУБ Олександр   КОВАЛЬ Володимир  
42 SOBOLIC Marek 2,2968 SOBOLIC Marek   FRONEK Jiri  
4 МАШАРОВСЬКА Юлія 13,3633 EKHOLM Johnny   МАШАРОВСЬКА Юлія  
19 BIEL Boguslaw 6,0552 BIEL Boguslaw   STASICA Wiesław  
17 MATOSKA Slavomir 6,4728 MATOSKA Slavomir   NAGY Imrich  
11 PRESUTTI Mario 8,7697 PRESUTTI Mario   ЗАЛОМАЙКІН Олександр  
10 ALENSKAS Taudvidas 9,1873 ALENSKAS Taudvidas   NAUDZIUNAITE Emilija  
9 ПЄСКОВ Дмитро 9,6049 ПЄСКОВА Наталія   ПЄСКОВ Дмитро  
13 КУСЕНЬ Данило 7,9345 КУСЕНЬ Данило   КУСЕНЬ Світлана  
18 SZABO Jozsef 6,2640 SZABO Jozsef   ACSAI Eva  
21 ГРІНЬКО Юрій 5,6376 ГРІНЬКО Юрій   СЄРІКОВ Сергій  
31 SROGONCIK Jano 3,5496 SROGONCIK Jano   SURIN Igor  
36 BERES Juraj Dusan 2,9232 BERES Juraj Dusan   ROSUMICH Ludmila  
34 ШЕВЧЕНКО Олександра 3,1320 ШЕВЧЕНКО Олександра   ЗОСИМЕНКО Анна