Турнір: Каштан 2018. Тет-а-Тет
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
Дата початку
28.09.2018
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
01.10.2018 00:00
Формат
На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
23.3965
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ДЕНИСЕНКО Сергій
Арбітр: PRESUTTI Mario
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
35-42 СТРЕМОУХОВ Вадим 21,2031 СТРЕМОУХОВ Вадим  
43-51 ФІНЬКО Максим 15,3540 ФІНЬКО Максим  
31-34 EKHOLM Johnny 24,8588 EKHOLM Johnny  
35-42 ЧОРІ Євгенія 21,2031 ЧОРІ Євгенія  
31-34 КОВАЛЬ Олександр 24,8588 КОВАЛЬ Олександр  
17-26 ОСОКІН Олександр 45,3307 ОСОКІН Олександр  
17-26 РОСЛОВ Олександр 45,3307 РОСЛОВ Олександр  
5-8 ДОРОШУК Андрій 87,7369 ДОРОШУК Андрій  
43-51 SZULC Emilia 15,3540 SZULC Emilia  
43-51 CIKOVA Zdenka 15,3540 CIKOVA Zdenka  
43-51 ОСОКІН Євген 15,3540 ОСОКІН Євген  
43-51 АКСЬОМ Богдан 15,3540 АКСЬОМ Богдан  
9-16 CIK Marian 67,2649 CIK Marian  
17-26 АКСЬОМ Василь 45,3307 АКСЬОМ Василь  
5-8 BIEL Boguslaw 87,7369 BIEL Boguslaw  
17-26 BUGAJ Łukasz 45,3307 BUGAJ Łukasz  
17-26 ACSAI Eva 45,3307 ACSAI Eva  
9-16 KARACSONY Jozef 67,2649 KARACSONY Jozef  
35-42 SZABÓ József 21,2031 SZABÓ József  
43-51 ФІНЬКО Вероніка 15,3540 ФІНЬКО Вероніка  
2 ГРИБАЧОВ Павло 116,9825 ГРИБАЧОВ Павло  
17-26 ONOSZKO Lukasz 45,3307 ONOSZKO Lukasz  
5-8 ZANIEWSKI Michal 87,7369 ZANIEWSKI Michal  
9-16 RAJS Marek 67,2649 RAJS Marek  
3-4 БУГАЙ Дмитро 105,2843 БУГАЙ Дмитро  
29-30 КРАВЧУК Юрій 27,7833 КРАВЧУК Юрій  
17-26 НАКОРНЄЄВА Дарія 45,3307 НАКОРНЄЄВА Дарія  
3-4 КІПРИЧ Світлана 105,2843 КІПРИЧ Світлана  
35-42 KORANDA Kristy 21,2031 KORANDA Kristy  
9-16 KELEMEN Jozef 67,2649 KELEMEN Jozef  
9-16 ШЕВЧЕНКО Олександра 67,2649 ШЕВЧЕНКО Олександра  
1 КОСОЛАПОВ Олег 140,3790 КОСОЛАПОВ Олег  
9-16 СТУПАК Микола 67,2649 СТУПАК Микола  
43-51 KAMINSKI Piotr 15,3540 KAMINSKI Piotr  
31-34 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин 24,8588 ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин  
43-51 СЕХІН Ігор 15,3540 СЕХІН Ігор  
29-30 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 27,7833 НЕСМЯНОВИЧ Владислав  
31-34 КАМЕНЄВ Андрій 24,8588 КАМЕНЄВ Андрій  
27 DZURIK Michal 30,7079 DZURIK Michal  
9-16 SROGONČÍK Jan 67,2649 SROGONČÍK Jan  
28 ГОЙС Петро 29,2456 ГОЙС Петро  
35-42 SZULC Karol 21,2031 SZULC Karol  
17-26 SOOAAR Siim 45,3307 SOOAAR Siim  
35-42 ĎUROŠOVÁ Veronika 21,2031 ĎUROŠOVÁ Veronika  
43-51 ДЕНИСЕНКО Сергій 15,3540 ДЕНИСЕНКО Сергій  
35-42 KOLK Marek 21,2031 KOLK Marek  
35-42 KUBICKI Tomasz 21,2031 KUBICKI Tomasz  
17-26 KACZOROWSKI Maciej 45,3307 KACZOROWSKI Maciej  
9-16 MARKIEWICZ Mateusz 67,2649 MARKIEWICZ Mateusz  
17-26 GAZDIK Jan 45,3307 GAZDIK Jan  
5-8 USIN Gunnar 87,7369 USIN Gunnar