Турнір: Сакура 2019. Триплети
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
3-4
Дата початку
05.05.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2019 09:30
Формат
Швейцарська система + На виліт
Ліміт команд
100
Сила турніру
11.3717
Рейтинговий коефіцієнт
1.5
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Головний арбітр: ВОЛОШКО Андрiй
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
36 MIGROVA Danka 14,9254 MIGROVA Danka   RASTISLAV Nahalka   BERES Juraj Dusan  
34 КУСЕНЬ Ярина 15,9915 КУСЕНЬ Ярина   КУСЕНЬ Данило   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
16 ЗОСИМЕНКО Анна 34,1152 ГОЙС Петро   ЗОСИМЕНКО Анна   ШЕВЧЕНКО Олександра   ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна  
21 КУСЕНЬ Світлана 28,7847 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Ростислав   EKHOLM Johnny  
5-8 ГАНУСИЧ Андрій 63,9660 ГАНУСИЧ Андрій   ОСОКІН Олександр   ГРІНЬКО Юрій  
17 TEUFEL Dorota 33,0491 TEUFEL Dorota   ГОРБАТОК Микола   KLOCANKA Jaroslav  
5-8 CHMIEL Marcin 63,9660 CHMIEL Marcin   CHMIEL Daria   TEUFEL Rafal  
18 DZURIK Michal 31,9830 DZURIK Michal   KANKARA Mato   RAKONCZA Roman  
2 ВОЛОШКО Андрiй 85,2880 ВОЛОШКО Андрiй   ЛЕМЕШЕВСЬКИЙ Валентин   CHHAIBI Brahim  
5-8 СТУПАК Микола 63,9660 СКАЛОЗУБ Олександр   КОВАЛЬ Володимир   СТУПАК Микола   КУРОВСЬКИЙ Володимир  
10 SEBEK Viktor 46,9084 SEBEK Viktor   VIORAL Timek   FRONEK Jiri  
32 ТАРКАНІЙ Михайло 17,0576 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
30 АКСЬОМ Василь 19,1898 АКСЬОМ Василь   АГОСТА Євген   КРАВЧУК Юрій  
19 BRAZDA Vladimir 30,9169 BRAZDA Vladimir   KLUCARIK Karol   HIBOD Adam  
24 PALLA Arvi 25,5864 PALLA Arvi   VAHO Indrek   ДОРОШУК Андрій  
5-8 DRAWC Marek 63,9660 DRAWC Marek   ZANIEWSKI Cezary   ДУДЮК Микола  
14 ZANIEWSKI Michal 38,3796 ZANIEWSKI Michal   ONOSZKO Lukasz   KORNILOWICZ Tomasz  
29 GYUROV Rumen 20,2559 GYUROV Rumen   SMUKOV Lyudmil   TEPAVICHAROV Plamen  
27 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 22,3881 НЕСМЯНОВИЧ Владислав   САВЧЕНКО Сергій   НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
9 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 49,0406 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   SOBOLIC Marek   PADREVICS Andris  
3 PRESUTTI Mario 76,7592 PRESUTTI Mario   ЗАСЛАВСЬКИЙ Ігор   ЗАЛОМАЙКІН Олександр  
35 BAKYTA Michal 15,4585 BAKYTA Michal   BAKYTA Radovan   PITONAK Martin  
31 TEPAVICHAROVA Marina 18,1237 TEPAVICHAROVA Marina   МИЛАНОВА Зорка   IVANOVA Irena  
22 SOBOLIC Milan 27,7186 SOBOLIC Milan   PULMAN Rudolf   NEMCEKOVA Slavka  
4 КАМЕНЄВ Андрій 68,2304 КАМЕНЄВ Андрій   ГРИБАЧОВ Павло   МАЛАХОВ Руслан  
23 КУРЛОВИЧ Михайло 26,6525 КУРЛОВИЧ Михайло   КАЗАНЦЕВА Татьяна   КІПРИЧ Світлана  
12 BIEL Boguslaw 42,6440 BIEL Boguslaw   BUGAJ Łukasz   STASICA Wiesław  
28 ПЄСКОВ Дмитро 21,3220 ПЄСКОВ Дмитро   ПЄСКОВА Наталія   СЄРІКОВ Сергій  
33 KORANDA Kristy 16,5246 KORANDA Kristy   РОСЛОВ Олександр   БРОДІ Катерина  
20 SROGONČÍK Jan 29,8508 SROGONČÍK Jan   SURIN Igor   ГРОЗА Емілія  
25 МАЛЯРЕНКО Ольга 24,5203 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген   СЕХІН Ігор  
11 BUDRIKAS Linas 44,7762 BUDRIKAS Linas   ALENSKAS Taudvidas   BAYARSAIKHAN Altangerel  
13 SASIN Marcin 40,5118 SASIN Marcin   BOBIŃSKI Artur   STAWICKI Marriusz  
15 KINGISSEPP Silver 36,2474 KINGISSEPP Silver   VAARTNOU Ruudi   KOLLOM Uku  
1 SZABO Jozsef 102,3456 SZABO Jozsef   ACSAI Eva   ZLOBINSKI Maciej  
26 SZULC Karol 23,4542 SZULC Karol   SZULC Jacek   CIEŚLA Marek