Турнір: Сакура 2019. Триплети. Група Б
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
3-4
Дата початку
05.05.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2019 13:00
Формат
Швейцарська система
Ліміт команд
100
Сила турніру
1.1426
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
21 BAKYTA Michal 0,7855 BAKYTA Michal   BAKYTA Radovan   PITONAK Martin  
22 КУСЕНЬ Ярина 0,7141 КУСЕНЬ Ярина   КУСЕНЬ Данило   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
8 KORANDA Kristy 2,2852 KORANDA Kristy   РОСЛОВ Олександр   БРОДІ Катерина  
4 ТАРКАНІЙ Михайло 3,4278 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
18 АКСЬОМ Василь 0,9998 АКСЬОМ Василь   АГОСТА Євген   КРАВЧУК Юрій  
20 ПЄСКОВ Дмитро 0,8569 ПЄСКОВ Дмитро   ПЄСКОВА Наталія   СЄРІКОВ Сергій  
10 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 1,9995 НЕСМЯНОВИЧ Владислав   САВЧЕНКО Сергій   НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
1 SZULC Karol 5,7129 SZULC Karol   SZULC Jacek   CIEŚLA Marek  
11 МАЛЯРЕНКО Ольга 1,8567 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген   СЕХІН Ігор  
19 PALLA Arvi 0,9284 PALLA Arvi   VAHO Indrek   ДОРОШУК Андрій  
2 КУРЛОВИЧ Михайло 4,5704 КУРЛОВИЧ Михайло   КАЗАНЦЕВА Тетяна   КІПРИЧ Світлана  
13 SOBOLIC Milan 1,5711 SOBOLIC Milan   PULMAN Rudolf   NEMCEKOVA Slavka  
12 КУСЕНЬ Світлана 1,7139 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Ростислав   EKHOLM Johnny  
24 BRAZDA Vladimir 0,5713 BRAZDA Vladimir   KLUCARIK Karol   HIBOD Adam  
16 SROGONCIK Jano 1,1426 SROGONCIK Jano   SURIN Igor   ГРОЗА Емілія  
14 DZURIK Michal 1,4282 DZURIK Michal   KANKARA Mato   RAKONCZA Roman  
15 TEUFEL Dorota 1,2854 TEUFEL Dorota   ГОРБАТОК Микола   KLOCANKA Jaroslav  
6 ЗОСИМЕНКО Анна 2,8565 ЗОСИМЕНКО Анна   ШЕВЧЕНКО Олександра   ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ГОЙС Петро  
5 KINGISSEPP Silver 3,1421 KINGISSEPP Silver   VAARTNOU Ruudi   KOLLOM Uku  
3 ZANIEWSKI Michal 3,9991 ZANIEWSKI Michal   ONOSZKO Lukasz   KORNILOWICZ Tomasz  
7 BIEL Boguslaw 2,5708 BIEL Boguslaw   BUGAJ Lukasz   STASICA Wiesław  
23 BUDRIKAS Linas 0,6427 BUDRIKAS Linas   ALENSKAS Taudvidas   BAYARSAIKHAN Altangerel  
9 SEBEK Viktor 2,1424 SEBEK Viktor   VIORAL Timek   FRONEK Jiri  
17 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 1,0712 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   SOBOLIC Marek   PADREVICS Andris