Турнір: Сакура 2019. Триплети. Група Б
Категорія
Вiдкритий
Місце проведення
Ужгород, парк Підзамковий
Клуб-організатор
Ужгород
Тип
3-4
Дата початку
05.05.2019
Час початку
09:30:00
Дата закінчення реєстрації
05.05.2019 13:00
Формат
Швейцарська система
Ліміт команд
100
Сила турніру
1.1426
Рейтинговий коефіцієнт
1.0
Головний організатор: ГОЙС Петро
Делегати та арбітри
Місце Назва Пункти Гравці Дата Сила  
14 DZURIK Michal 1,4282 DZURIK Michal   KANKARA Mato   RAKONCZA Roman  
16 SROGONCIK Jano 1,1426 SROGONCIK Jano   SURIN Igor   ГРОЗА Емілія  
24 BRAZDA Vladimir 0,5713 BRAZDA Vladimir   KLUCARIK Karol   HIBOD Adam  
12 КУСЕНЬ Світлана 1,7139 КУСЕНЬ Світлана   КУСЕНЬ Ростислав   EKHOLM Johnny  
13 SOBOLIC Milan 1,5711 SOBOLIC Milan   PULMAN Rudolf   NEMCEKOVA Slavka  
2 КУРЛОВИЧ Михайло 4,5704 КУРЛОВИЧ Михайло   КАЗАНЦЕВА Тетяна   КІПРИЧ Світлана  
19 PALLA Arvi 0,9284 PALLA Arvi   VAHO Indrek   ДОРОШУК Андрій  
11 МАЛЯРЕНКО Ольга 1,8567 МАЛЯРЕНКО Ольга   ОСОКІН Євген   СЕХІН Ігор  
17 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина 1,0712 СЕМЕНІВ Мар’яна-Христина   SOBOLIC Marek   PADREVICS Andris  
1 SZULC Karol 5,7129 SZULC Karol   SZULC Jacek   CIEŚLA Marek  
10 НЕСМЯНОВИЧ Владислав 1,9995 НЕСМЯНОВИЧ Владислав   САВЧЕНКО Сергій   НЕСМЯНОВИЧ Матвей  
9 SEBEK Viktor 2,1424 SEBEK Viktor   VIORAL Timek   FRONEK Jiri  
23 BUDRIKAS Linas 0,6427 BUDRIKAS Linas   ALENSKAS Taudvidas   BAYARSAIKHAN Altangerel  
20 ПЄСКОВ Дмитро 0,8569 ПЄСКОВ Дмитро   ПЄСКОВА Наталія   СЄРІКОВ Сергій  
7 BIEL Boguslaw 2,5708 BIEL Boguslaw   BUGAJ Lukasz   STASICA Wiesław  
18 АКСЬОМ Василь 0,9998 АКСЬОМ Василь   АГОСТА Євген   КРАВЧУК Юрій  
3 ZANIEWSKI Michal 3,9991 ZANIEWSKI Michal   ONOSZKO Lukasz   KORNILOWICZ Tomasz  
4 ТАРКАНІЙ Михайло 3,4278 ТАРКАНІЙ Михайло   ТОДАВЧИЧ Василь   ТОДАВЧИЧ Мария  
5 KINGISSEPP Silver 3,1421 KINGISSEPP Silver   VAARTNOU Ruudi   KOLLOM Uku  
8 KORANDA Kristy 2,2852 KORANDA Kristy   РОСЛОВ Олександр   БРОДІ Катерина  
6 ЗОСИМЕНКО Анна 2,8565 ЗОСИМЕНКО Анна   ЛЕМЕШЕВСЬКА Тетяна   ШЕВЧЕНКО Олександра   ГОЙС Петро  
22 КУСЕНЬ Ярина 0,7141 КУСЕНЬ Ярина   КУСЕНЬ Данило   КУЛЬЧИЦЬКИЙ Михайло  
15 TEUFEL Dorota 1,2854 TEUFEL Dorota   ГОРБАТОК Микола   KLOCANKA Jaroslav  
21 BAKYTA Michal 0,7855 BAKYTA Michal   BAKYTA Radovan   PITONAK Martin